Twoje dziecko z polisą TWOJE DZIECKO

  • 2020-09-30 13:16:27
  • 0

Maluchy i te większe pociechy wróciły już do przedszkoli i szkół. W tym roku temu wydarzeniutowarzyszyło sporo emocji. Przerwa w aktywności edukacyjnej trwała od marca. Dla młodszych dzieci to niejako rozpoczęcie aktywności szkolnej na nowo. Cóż wobec tego mogę Wam podpowiedzieć? Proponuję gotowe rozwiązanie asekuracyjne – wszechstronne, tanie, dostępne od ręki bez żadnych szczególnych warunków czy ograniczeń.

Ubezpieczenie grupowe NNW dla dzieci

Cechą dobrej asekuracji ubezpieczeniowej jest trafne przewidywanie. Pobyt w szkole, zajęcia ruchowe, wyjazdy, wycieczki, droga do szkoły/przedszkola, zajęcia pozalekcyjne i wiele innych sytuacji, w których uczestniczy dziecko stanowi siatkę wydarzeń nie tak łatwych do całościowego zobrazowania sobie. Ktoś z rodziców może zastanawiać się czy np. lekcje wychowania fizycznego bardziej narażają jego dziecko, niż np. wizyta w muzeum. Jednak od tego jest dobry ubezpieczyciel, aby zaoferować kompleksowe rozwiązanie, przewidujące różne zdarzenia i ich skutki. I tu docieramy do polisy Avivy – Twoje Dziecko, będącej 12-miesięcznym ubezpieczeniem NNW na rok edukacyjny 2020/2021.

 Nawet, gdy ukąsi osa

Wracając do kwestii przewidywania różnych zdarzeń, można powiedzieć, że ubezpieczenie NNW Twoje Dziecko asekuruje i pomaga w sytuacjach, o których niekiedy nawet nie myślimy, iż mogą się wydarzyć. Cóż zatem zapewnia ubezpieczonemu ta właśnie polisa? Są to zdarzenia i te bardzo poważne, i te o mniejszym ciężarze. Polisa zapewnia odszkodowania w sytuacjach wypadków, trwałego uszczerbku zdrowia czy pobytu szpitalnego. W ramach tego ubezpieczenia przewidziana jest także wypłata środków na pokrycie kosztów leczenia, rehabilitacji, zabiegów chirurgii plastycznej czy odbudowy stomatologicznej. Ubezpieczenie przewiduje też wypłaty związane z zakupem sprzętu ortopedycznego. Jednym ze zdarzeń, które obejmuje asekuracja są także takie incydenty, jak pogryzienie przez psa lub owady.

Wspomniana kompleksowość polisy Twoje Dziecko związana jest także z pakietem Assistance, uwzględnionym w konstrukcji tego ubezpieczenia. Ta forma pomocy obejmuje wizyty pielęgniarki, konsultacje psychologa oraz organizację i pokrycie kosztów korepetycji.

Jak zatem można się przekonać, ubezpieczenie NNW Twoje Dziecko to niezwykle rozbudowana oferta, zapewniająca dostęp do pomocy finansowej i organizacyjnej w przypadku zaistnienia różnych nieprzewidzianych zdarzeń. Dodam jeszcze, że ubezpieczenie działa także w przypadku pobytu dziecka za granicą.

 

Ubezpieczenie dostępne dla każdego rodzica

Pomimo bardzo szerokiej ochrony, którą zapewnia polisa jej koszt sprawia, że jest to oferta dostępna dla każdego rodzica. Minimalna miesięczna składka to koszt zaledwie 29 złotych. Dostępne są też inne warianty kwotowe (w sumie jest ich sześć), które zapewniają wyższe kwoty wypłat w przypadku zdarzeń ujętych w warunkach polisy. Co ważne, ubezpieczenie Twoje Dziecko można również zawrzeć online. Aviva przygotowała w tym celu nieskomplikowany formularz, który dostępny jest na stronie ubezpieczyciela: https://bit.ly/2E3bsJk.

 

Aktualny rok szkolny będzie wyjątkowy. Jeśli już opadł pierwszy kurz, zrobiliscie już wszystkie potrzebne zakupy i zaplanowaliście harmonogram tygodnia to może czas by pochylić się nad ubezpieczeniem. Sądzę, że polisa NNW Twoje Dziecko może być dla Was istotnym wsparciem. Chętnie udzielę Wam dodatkowych informacji i przedstawię pełnię atutów tego właśnie ubezpieczenia.

 

 

0 Komentarzy

Brak komentarzy, bądź pierwszy i dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz