Jestem dyrektorem Placówki Partnerskiej Allianz w Warszawie.
W latach 1998 - 2022 pracowałam w brytyjskim Towarzystwie Ubezpieczeniowym AVIVA.
Obsługuję około 2000 polis; jestem doradcą 1850 klientów indywidualnych oraz ok. 30 firm. Przez lata mojej kariery zawodowej zdobyłam tytuł konsultanta, specjalisty, biegłego specjalisty.
Od 2002 r. corocznie otrzymuję nominację członkostwa MDRT (The Million Dollar Round Table -> ogólnoświatowego elitarnego stowarzyszenia, które zrzesza 1% największych profesjonalistów z branży doradztwa ubezpieczeniowego na świecie).
Stowarzyszenie MDRT jest na całym świecie utożsamiane z najwyższymi standardami doskonałości w sektorze ubezpieczeń życiowych i usług finansowych. Zrzesza ludzi, którzy spełniają kryteria wysoko postawionej poprzeczki wyników sprzedaży w oparciu o profesjonalizm i wysokie wymogi etyczne.
Jak pracuję ?
Ważna maksyma
Ważna sentencja
Nie sprzedaję ubezpieczeń ludziom, którzy ich nie potrzebują. Szukam najlepszych rozwiązań dla osób, które maja potrzebę posiadania zaplecza finansowego w określonych sytuacjach.
Wspólnie z Klientem:
Jako Doradca VIP mam specjalne uprawnienia, które pozwalają na szczególne zniżki dla klientów oraz wyszukane, niestandardowe rozwiązania.
Kolejny już rok mojej pracy jako Agent VIP - ze szczególnymi uprawnieniami sprzedazowymi
Kolejny, ważny szczebel w scieżce kariery Agenta.
Wyróżnienie za najlepszą obsługę klienta. Nagrodę otrzymało do tej pory tylko 20 osób na świecie.
Nowe wyzwania i możliwości - początek pracy we własnym biurze i budowanie zespołu.
Szczególne uprawnienia sprzedażowe – wysokie zniżki dla Klientów
Milion Dollar Round Table - To ogólnoświatowe, elitarne stowarzyszenie, które zrzesza 1% największych profesjonalistów z branży doradztwa ubezpieczeniowego. Nominację otrzymuję co roku, od 12 lat.
Kolejne zdane egzaminy zaowocowały tytułem Specjalisty.
Pierwszy milowy krok w karierze- pomyslnie zdany egzamin i zdobycie tytułu Konsultanta.
Mamy to szczęście, że Polska znajduje się w położeniu geograficznym, które okazuje się być dość spokojnym pod względem gwałtownych zjawisk naturalnych. Niemal nie występują u nas trzęsienia ziemi, nie wybuchają wulkany, nie pojawiają się coroczne wielotygodniowe opady monsunowe, morze nie wyzwala gigantycznych huraganów. To prawda. Ale jeśli macie wrażenie, że powiało w tym momencie optymizmem, to niestety muszę zakłócić Wasz błogi spokój. Mieszkamy mimo wszystko na Ziemi, która włada czterema żywiołami – powietrzem, ogniem, wodą i ziemią. I co jakiś, czas przychodzi nam zmierzyć się z ich gwałtownością i nieprzewidywalnością. Dzieje się to niestety coraz częściej.
Skala wyjazdów zarobkowych na pewno nie jest obecnie tak wysoka jak jeszcze miało to miejsce kilkanaście miesięcy temu. Jednak zapotrzebowanie na usługi polskich pracowników w krajach Europy Zachodniej stale jest spore. Przy zachowaniu określonych procedur sanitarnych wyjazdy nadal są możliwe. Wielu polskich fachowców, szczególnie z branży budowlanej, wyruszy wiosną do Niemiec, Holandii czy innych krajów, oferujących pracę na korzystnych warunkach płacowych. W tej sytuacji pragnę przypomnieć, jak od strony asekuracji ubezpieczeniowej podejść do planów wyjazdu do pracy.
Polscy przedsiębiorcy. Grupa zawodowa o wyjątkowej zaradności, odporności na zawiłości administracyjne, cierpliwości i konsekwencji w działaniu. Mimo składanych od lat deklaracji przez różne instytucje państwowe, prowadzenie firmy wcale nie staje się łatwiejszym zadaniem. Do tego przedsiębiorcy zderzyli się z problemem ograniczeń swobody działania, wynikającym z epidemii koronawirusa. Jednym słowem – łatwo nie jest. Między innymi z tych względów podejmuję temat skutecznej ochrony ubezpieczeniowej firm i ich właścicieli. Wskażę, na co warto zwrócić uwagę oraz jakie formy asekuracji są oferowane reprezentantom małego i średniego biznesu.